Igaunija
Cтрана
Autobus
Транспорт

1. DIENA

No rīta izbraukšana no Rīgas uz Tallinu. (Precīzu laiku un satikšanas vietu varēsiet redzēs 1-2 dienas pirms izbraukuma mūsu mājas lapā)

Ierašanās Tallinā.

Gājēju ekskursija Tallinā.

Tallina ir brīnišķīga pilsēta, kurā ikviens var atklāt ko jaunu sev.

Pateicoties viduslaiku Hanzas apvienībai, daudzas Tallinas apskates vietas sasaucas ar Rīgas apskates vietām. Abās galvaspilsētās ir Melngalvju nami, Ģildes ēkas. Bet kā atbildi Tallinas viduslaiku namu trijotnei “Trīs māsas”, Rīgā tika uzcelti “Trīs Brāļi”. Nav tik daudz pilsētu, kas var lepoties ar savu vēsturi, bet apciemojot Igauniju, nav iespējams izlaist Tallinas apmeklējumu.

Pastaigas laikā dzirdēsi stāstus par pilsētas 800 gadu seno vēsturi, redzēsi Aleksandra Ņevska pareizticīgo katedrāli, kurā savu karjeru uzsācis Maskavas un visas Krievijas patriarhs Aleksijs II. Ar savu varenību iespaidu atstās Svētās Marijas katedrāle, kura glabā Ivana Fjodoroviča Krauzenšterna pīšļus, kā arī Svētā Olafa baznīca, kas reiz bija pati lielākā celtne pasaulē. Šeit Tevi gaidīs pilsētas panorāmas baudīšana no skatu laukumiem, sapņu ievēlēšanās Doma baznīcā, Nigulistes un Svētā Gara baznīcas vēstures noskaidrošana, viena no vecākajiem Eiropas rātsnamiem apskate. Jūs varēsiet pastaigāt pa Īsās un Garās kājas ielām, uzzināsiet par Melngalvju biedrības un Lielās Ģildes vēsturi, kā arī, pastaigājoties pa bruģētajām Tallinas vecpilsētas ieliņām, baudīt seno baznīcu ērģeļu skaņas. Pievērsiet uzmanību arī zvanu skaņām un seno māju jumtiem, uz kuriem redzami brīnumskaisti vējrāži. Igauņu lielākais lepnums ir Rātsnams, kas ir vecāks par 600 gadiem.

Iekārtošanās “Ecoland” 3* viesnīcā.

“Ecoland” atrodas Tallinas ekoloģiski tīrajā rajonā, 5 minūšu pastaigas attālumā no jūras un 15 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra. Viesnīcas ērta atrašanās vietas ļaus Jums izbaudīt klusumu un dabu, atpūsties no pilsētas burzmas. Visi viesi var brīvi apmeklēt baseinu un turku pirti.

Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens “Keila, Tirisalu, Pērnava”

Ceļš uz Keilas ūdenskritumu, kas atrodas 18.gs. grāfa Benkendorfa dzimtas muižas gleznainā parkā. Tas ir viens no lielākajiem ūdenskritumiem Igaunijā.

Talāk dodamies uz Tirisalu stāvkrasts, tas ir viens no Ziemeļigaunijas kaļķakmens krastu iespaidīgākajiem un labāk aplūkojamajiem dabas objektiem, kura augstums sasniedz 31 metru. Tirisalu stāvkrasta skatu laukums, no kura paveras romantisks skats uz jūru un kas ir vienkārši pieejams, ir populāra izbraukuma vieta Tallinas iedzīvotāju vidū. No augstumiem paveras lielisks skats uz jūru un Vēnas-Jēsū pludmali.

Tālāk dosimies uz Pērnavu.

Pērnava atrodas upes krastā ar tādu pašu nosaukumu. Pilsētā atrodas viduslaiku cietokšņa drupas, senlaicīgas muižas, lieliskie parki, kur aug dažādi koki: kļavas, oši, bērzi un ozoli.

Pilsētas galvenie apskates objekti ir: Jekaterinas baznīca, Elizabetes baznīca, Munameģis pakalns — saglabājusies Merkura bastiona daļa, kā arī Vallikäär (cietokšņa valnis)

Brīvs laiks. Izbraukšana uz Rīgu.

Ierašanās vakarā.

Talāk dodamies uzTirisalu stāvkrasts, tas ir viens no Ziemeļigaunijas kaļķakmens krastu iespaidīgākajiem un labāk aplūkojamajiem dabas objektiem, kura augstums sasniedz 31 metru. Tirisalu stāvkrasta skatu laukums, no kura paveras romantisks skats uz jūru un kas ir vienkārši pieejams, ir populāra izbraukuma vieta Tallinas iedzīvotāju vidū.No augstumiem paveras lielisks skats uz jūru un Vēnas-Jēsū pludmali.

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

Vieta komfortablā tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi brauciena laikā
1 nakts viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE
15 €

Kājāmgājēju ekskursija Tallinā
Brauciens uz Keila, Tirisalu, Pērnava

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu 25 €

APMAKSĀTS UZ VIETAS

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Fiksētas vietas autobusā – 15 eur – pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA