Lietuva
Cтрана
2 Dienas
Время

1.DIENA

Izbraukšana no Rīgas uz Viļņu. (Precīzs laiks un satikšanas vieta būs pieejama mūsu majas lapā 2-3 dienas pirms izbraukšanas.)

Ierašanas Viļņā, gajēju ekskursijā.

Viļņa – viduslaiku ieliņu labirints, kur omulīgi blakus viena otrai eksistē baznīcas, mošejas, kā arī dažādi arhitektūras stili: gotika, baroka, renesanse, klasicisms, postmodernisms. Jūs apskatīsiet visus galvenos vēstures objektus, kā arī uzzināsiet daudz jaunu un interesantu faktu par Viļņas krievu mantojumu. 1323. gadā pilsētu dibinājis Lietuvas kņazs Gedimins. Kā jebkura viduslaiku pilsēta, arī Viļņa tika būvēta, sākot ar Rātsnamu – Vecpilsētas sirds. Esam droši, ka Sv. Annas baznīca, kuru apbrīnoja imperators Napoleons, neatstās vienaldzīgu arī Jūs.

Brīvs laiks.

Izmitināša 3* viesnīcā. Atpūta.

2. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Ekskursija uz Trakiem – Lietuvas lielkņazistes senāko galvaspilsētu (ieejas biļete par papildus maksu).
Tie kuri nevēlās doties uz Trakiem, brīvais laiks Viļņā.

Ekskursija Traķu ezerpilī. Šī ir vienīgā pils Eiropā, kas uzcelta ezera vidū. Tas bija cietoksnis, kuru nevarēja iekarot krustneši. Pili apsargāja karaīmi, ko virsaitis Vitauts bija atvedis uz Traķiem no Krimas. Karaīmi jau 600 gadus dzīvo Traķos, saglabājot savu kultūru un tradīcijas. Brīvajā laikā Tev būs unikāla iespēja nogaršot karaīmu ēdienus restorānā „Kubete”, kur redzēsi, kā pagatavot karaīmu izdaudzinātos pīrādziņus „kibinai” jeb kibinus. Pēc tam varēsi baudīt dārzeņu uzkodas, zupu un kibinus ar liellopu gaļu.

Atgriešanās Viļņā.

Brīvais laiks.

~18:00 došanās uz Rīgu.

Vakarā ierašanās Rīgā.